Chcesz natychmiast gotówki? Zobacz oferty pożyczek

Na krajowym rynku istnieje mnóstwo firm udzielających pożyczki. Choć banki reklamują się sugerując, że przystępnie przyznają pożyczki, coraz więcej ludzi skarży się na zbyt długi czas działań. Druga strona medalu to obywatele, którzy w natychmiastowy sposób pragną pożyczyć skromną ilość gotówki. Wynikiem stały się pożyczki pozabankowe.

Pieniądze

Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com

Natychmiastowe pożyczki online nierzadko tytułowane drugim portfelem to rozwiązanie dla tych, którzy siedząc wygodnie w domu w przeciągu kilku minut muszą zyskać pieniądze. Wystarczy zarejestrować się na stronie www, złożyć wniosek i w 15 minut finanse zjawią się na koncie. Bez wychodzenia z domu. W mig. Bez problemu. Jedną z propozycji może być pożyczka pozabankowa zaplo. Elastyczne raty, kwota nawet do 4000 zł.

Marka istniejąca w 12 państwach (między innymi w Finlandii, Danii i Czechach) przekazała już ponad 5000 pożyczek. Co proponują takie pożyczki? Przede wszystkim oszczędność czasu. Nie trzeba jechać do banku, stać w kolejkach, wyczekiwać na rozpatrzenie wniosku. Tu starczy kilkanaście minut i dodatkowe finanse zjawiają się w portfelu. Równie dobrze można załatwić pożyczkę będąc na… plaży.

Zarabiaj

Jak się okazuje, firmy nie tylko udzielają kredytów, ale i dają szansę zarobku. Wystarczy zarekomendować pożyczkę znajomemu, a jeżeli i on się na nią zdecyduje, otrzymamy w podziękowaniu bonus pieniężny. Są programy korzyści, które premiują swoich stałych klientów – udzielają zniżek, przedłużają okres spłaty, ustalają indywidualny plan spłacania. Pożyczka pozabankowa zaplo również ma system bonusowy (wysyłka zaproszeń ze strony www; pieniądze za każdego zdecydowanego znajomego). Więcej tej oferty odnajdziesz tu: optimal-finance.pl/pozyczki-pozabankowe.html.

kredyt

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczki na dowód przez Sieć do dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują w natychmiastowy sposób otrzymać gotowkę. Wystarczy specjalnym suwakiem zaznaczyć, jaka kwota nas satysfakcjonuje (przykładowo 2500 zł), jak długo mamy ją spłacać (przykładowo jedenaście miesięcy) i kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Firma intuicyjnie przeprowadzi użytkownika przez kolejne kroki. Później pozostaje jedynie właściwie spożytkować gotówkę – przeprowadzić remont, zakupić prezent bliskiej osobie, ruszy na zakupy, wyjechać na wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*