Odzyskaj podatek zapłacony za granicą.

Wielu z nas zapewne pracowało poza Polską lub myśli o tym. należało by wiedzieć, że działają w Polsce firmy, które pomagają w otrzymaniu zwrotu podatku od dochodów z pracy za granicą. Taką działalnością zajmuje się firma X.

agencja pracy tymczasowej warszawa

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Generalną gałęzią jest zwrot podatku z: Niemiec, Holandii i Anglii. W dodatku firma oferuje usługi przewozów autokarowych prawie do każdego miejsca na obszarze Europy.

Żeby uzyskać zwrot podatku z zagranicy wcale nie musisz wysyłać grubej paczki dokumentów. Formalność stanowi spełnienie tylko trzech podstawowych kroków. Na początek musisz dostarczyć kartę podatkową. (News: więcej na temat agencji pracy warszawa) Taką kartę ma obowiązek wystawić pracodawca za granicą. Dogodność korzystania z usług firmy polega m.in. na możliwości wysyłki pisma listem lub e-mailem.

Jeżeli nie masz takiego dokumentu, można go jeszcze uzyskać. Firma zwróci się o niego w Twoim imieniu do pracodawcy za granicą. Gdy karta jest już wysłana, firma wysyła formularze, które należy wypełnić, wraz z podaniem numeru konta i odesłać do firmy X. (Interesuje Cię praca tymczasowa warszawa)
Następnie firma składa zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego, który decyduje o wysokości zwrotu i wysyła pieniądze na konto. Jakie to proste- na dodatek nie trzeba stać w okienku urzędowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*