Moda na na wiosnę i lato 2014

Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym letnim sezonie? Wystarczy spojrzeć na propozycje najlepszych projektantów tudzież do magazynów ściśle zajmujących się modą. A co tam ujrzymy?

Moda damska

Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą kwiatowe printy. To prawda, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To aktualny trend, który nosimy na spódnicach, butach czy we włosach. Należy zadbać o to by było barwnie i kwieciście. Kolorowa, modna tunika damska w duecie z białymi spodniami zapewni nam świeży, letni wygląd. A z jakiego powodu z białymi?

Bowiem to pierwszy, obok różu dominujący kolor tej wiosny i lata. Możemy stosować wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po bardziej wyszukane i kobiece. Kolor biały jest zawsze elegancki i dobrze się sprawdza w czasie wysokich temperatur. Od zawsze słyszeliśmy określenie „mała czarna”, obecnie zawojowała światem mody „mała biała”, którą o każdej porze roku widzimy na „salonach”. Biel odejmie nam lat, a doda uroku.

Jeżeli drzemie w nas dzikie zwierzę (o ile nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce printy w miejskiej dżungli? Czemu nie! Przeważają tutaj naturalne kolory, które wspaniale uwydatnią muśniętą słońcem skórę.

Niezwykle kobiece koronki co pewien czas pojawiają się w modzie, lecz w tym sezonie wyjątkowo wróciły do łask. W nowej odsłonie układają się w kunsztowne wzory na sukienkach. Mile widziane żywe kolory, np. kobalt.Standardowo – dżins pojawia się co sezon. Fashionistki mogą wybrać total look, pozostała część niech pozostanie przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.Jeżeli chcemy się dowiedzieć o to co proponują nam „sieciówki” i ogólnie dostępny towar, odnajdziemy tam wszystko. I nie mało ważne jest czy lubimy rurki czy szwedy, z całą pewnością dostrzeżemy je w sprzedaży.

Jednak wiedzmy, iż jeżeli akceptujemy swoją figurę, podkreślamy swe mocne strony, a maskujemy niedoskonałości- to czy założyłyśmy spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma małe znaczenie. Nie usłyszymy, że jesteśmy niemodnie ubrani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*